Bénéteau Oceanis 430 - 1987

Voorgesteld door Federico - Reactie binnen ~2h

Bénéteau Oceanis 430 - 1987


Voorgesteld door Federico - Reactie binnen ~2h

10 pers.
3 cabins
13 meter
1987
Met schipper

Over Bénéteau Oceanis

Automatisch vertaalde tekst

OPTIES: HELE DAG HALVE DAG IN DE OCHTEND HALVE DAG IN DE MIDDAG ZONSONDERGANG We gaan aan boord in Cala Talamanca We stellen voor dat u aan boord gaat van een ervaring van luxe aan boord van de Cliffie op de Balearen. Met zijn 13 meter lengte en 4,5 meter breedte biedt het zowel binnen als buiten uitstekend comfort en bewoonbaarheid. Het is ontworpen om een onvergetelijke ervaring te bieden en heeft drie goed gedifferentieerde ruimtes. Binnen ...


Details

Huurvoorwaarden

Soort verhuur
Met schipper
In- en uitchecktijden:
10:00 / 18:00
Borg
Geen borg vereist
Annuleringsvoorwaarden
Matig
Brandstof
Niet inbegrepen

Boot

Type boot
Zeilboot (Kielboot)
Model
Bénéteau - Oceanis 430
Bouwjaar
1987
Toegestane capaciteit
10
Aantal cabines
3
Aantal slaapplaatsen
8
Aantal toiletten
2
Lengte (m)
13
Breedte (m)
4,2
Diepgang (m)
1,8
Vermogen
50hp (1 Motor) - 4-takt
Brandstoftype
Diesel
Brandstofcapaciteit
150 L
Vers water tank
450 L
Huisdieren toegestaan aan boord
Ja
Lokatie
Haven
Uitrusting
Basis
Andere mogelijke momenten voor vertrek
Santa Eulària des Riu

Geschiktheid

Dagexcursies
Cruise
Watersport
Vissen

Cabins

Cabin 1
Double
Cabin 2
Double
Cabin 3
Double
2 Lounge berths
2 Shower rooms

Promoties

Bijkomende kortingen

Samboat Club
-5%
De leden van de SamBoat Club genieten van extra kortingen op een selectie van boten.
Ontdek de SamBoat Club

Uitrusting

Comfort

Bimini
Tafel
Beddengoed
Zonnedek
Buitendouche
Dodger
Outdoor cushions
Gangway
Towels
Cover
MP3 player
Bluetooth connection
Teak cockpit
Outdoor fridge

Energie

220V stopcontact
USB aansluiting

Opties

Supplément skipper
Verplicht
250 € / dag
combustible
Verplicht
60 € / dag
Limpieza
Verplicht
80 € / dag

Algemene beoordeling

4.0 - 7 reactie

Gedetailleerde beoordelingen
Overeenstemming van de boot
Staat van de boot
Comfort aan boord
Toegankelijkheid
Ontvangst en communicatie
Prijs-kwaliteitverhouding
Foto's van vorige huurders

Ongemodereerde reviews - Gesorteerd van nieuwste naar oudste

Marta
Marta
We kwamen aan bij de uitgang en zagen dat de zee duizelig was. We vroegen het aan de schipper en hij vertelde ons dat er geen problemen waren om uit te gaan zeilen. We waren niet vastbesloten, maar omdat we er al waren en de reservering van € 150 hadden betaald, besloten we te luisteren naar de schipper en vertrekken. De golven werden sterker en bewogen heel abrupt. Een van ons begon te braken; ze was erg duizelig en hetzelfde met twee andere vrienden. Anderen waren bang en vroegen de baas of de zee ging om te kalmeren. Hij vertelde ons dat de plaats waar we heen gingen rustiger was. Maar de rest gebeurde niet, zonder duizeligheid maar met veel angst gedurende ongeveer 1 uur. We voelden ons in zekere zin bedrogen met betrekking tot de toestand van de zee. Als ons was verteld dat de situatie niet zou verbeteren, zouden we nooit op het droge zijn aangekomen vertelde ons: 'Het spijt me heel erg voor je toestand, maar je moet me betalen'. Het duurste uur van ons leven en een ervaring die we snel hopen uit te wissen.
Federico
Federico
Het spijt me dat er zulke onbeschofte mensen zijn en dat de waarheid zo gemakkelijk verkeerd wordt voorgesteld. De zee was niet vlak als een zwembad, want dat is waar de zee om draait, maar de omstandigheden waren normaal, de navigatie was veilig en de beslissing om het charter verlaten was van de klant en dat heeft de service natuurlijk ook. Je moet het betalen, net zoals wanneer je naar de bioscoop gaat, je de film niet leuk vindt en besluit te vertrekken. Ik hoop dat Samboat actie onderneemt met deze slechtbedoelde recensies die alleen degenen onder ons schaden die op zee werken, mensen passeren die nog nooit in hun leven op een boot zijn gestapt en dit soort onzin zeggen. Als u in het vliegtuig stapt en er is turbulentie, wilt u dan ook uw geld terug? Absurd!
Louise
Louise
Zeer professionele en vriendelijke schipper. Prachtige plek. Aan de andere kant was de boot slecht onderhouden en zeer slecht uitgerust. We hadden gevraagd of het mogelijk was om zelf te koken, maar er waren geen borden/bestek en de keukenapparatuur was in een onaanvaardbare staat. De eigenaar wilde ons niet compenseren, zelfs niet door simpelweg de schoonmaakkosten te annuleren.
Federico
Federico
Persona non grata, ik heb bewijs van de berichten van (Hidden Data) waarin ze mij proberen af te persen en mij een goede recensie te verkopen in ruil voor 200 euro, ik heb foto's die meer dan genoeg bewijs achterlaten dat ze op de boot hebben gekookt zonder van enig ongemak, sterker nog, ze lieten na het maken van 2 kilo garnalen een niet representatieve puinhoop achter.... Jammer dat ze dit soort mensen toelaten het werk dat we dagelijks doen te verpesten, zodat onze klanten altijd een fijne ervaring aan boord hebben. (Het is geen toeval dat dit de enige negatieve beoordeling is die we het hele seizoen hebben gehad...)
Paula
Paula
Wij hebben een geweldige dag gehad met de familie! Jero en Ro zijn twee uitstekende mensen die op elk moment van de dag voor ons zorgden en ons voorzien van alles wat we nodig hadden. Vanaf het instappen tot het afscheid hebben we het fantastisch gehad. Hartelijk dank Fede, Jero en Ro!!! We zullen het zonder twijfel herhalen!
64ee2ca5282ae
64ee2ca5282ae
Pavel
Pavel
De boot is
Federico
Federico
Pavel, thank you very much for your review. For some reason, it came out incomplete, but nonetheless, you've let us know about your satisfaction. It was a pleasure to have you on board, and we look forward to welcoming you again whenever you'd like.

Waar is de boot ?


Over de eigenaar, Federico
Federico
Lid sinds 2023
Bekijk alle boten van deze pro
Antwoordpercentage: 100 %
Reactiesnelheid: binnen 2 uur
Gesproken talen: Spaans, Engels, Italiaans, Frans
Vanaf
150 € / dag